Salongi ukse läved jaoks Lada 2123 Chevrolet Niva 2003-2020 kaitse teenetemärgi decor Auto Stiil

Uus toode

€13.08

Märksõnad:

auto chevrolet niva, lada niva coil, lada niva asukoht, chevrolet niva, lada paneel, näiteks lada x-ray, orlando, xray, chevrolet cruze, auto chevrolet niva

Ainult originaal sertifitseeritud tarnija Teenuse ofitial teenuste Kuller kas DVD-Za 2-7 ori päeva 50 aastat

Kirjeldused

Eesmärk Padjad kohta, sisemine uks, aknalauad Paigaldus tüüp Kahepoolse teibi Materjal Roostevaba teras Värv Silver Täiendavat Teavet, juhiseid, mis ei tule (praegu, kirjeldus)

Toote pildid

Teenuse Kvaliteedi Tagamise Kogu kaup on sertifitseeritud müügi-Venemaal.Tasuta kohaletoimetamine Kohaletoimetamine toimub Co ladu Nižni Novgorodi, Teenuse postitus Venemaa või sdek.Tellimuse Enne avamist paki juuresolekul kulleri või posti töötaja, check it tekitatud kahju eest.Tagasi kaup * võite naasta objekti ilma eelteadmisteta 15 päeva jooksul kättesaamisest.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo vaadata ja цeлocтнocти упaкoвки, see иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa alates пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Nr 55 OT 19.01.1998 ja Nr 942 OT 10.11.2011 (in T. H. Тoвapы личнoй гигиeны ja nr yxogy see peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga ja gp.) ja тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

TEAVE Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Рeжим рaбoты cлужбы пoддeржки: 9:00 kuni 22:00 (мocкoвскoe вpeмя)

Toote Kõrgus 1.cm
Brändi Nimi Mapco
Toote Kaal 0.3kg
Toote Laius 1.cm
Erilised Omadused 1.
Elemendi Läbimõõt 1.
Väline Testimine Sertifitseerimine CCC
Materjal Roostevaba Teras
Toote Tüüp Kroom Disain
Kirje Pikkus 1.cm
Päritolu RE(Päritolu)

Seotud tooted